Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Światła dzienne jak w audi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Światła dzienne jak w audi

    eaglemirek, no to się wyjaśniło skąd te wyjazdy
    Kazio

  • #2
    [O2FL] Światła dzienne jak w audi

    Witam.
    Mam pytanie czy ktoś przerabiał temat w O2FL z oryginalnymi światłami dziennymi żeby po włączeniu reflektorów nie gasły tylko przygaszały się jak w audiku ?
    KOMAND

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez KOMAND1306
      temat w O2FL z oryginalnymi światłami dziennymi żeby po włączeniu reflektorów nie gasły tylko przygaszały się jak w audiku
      każdy RS tak ma
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        A w elegance można tak zakodować ?
        Mam sterownik 1K0 937 087 J
        KOMAND

        Komentarz


        • #5
          KOMAND1306

          poczytaj tutaj albo tu
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez LUKI
            KOMAND1306

            poczytaj tutaj albo tu
            No niestety kolego nic nie pisze o takiej opcji jak mnie interesuje. Pisze o przygaszaniu dziennych po włączeniu kierunków ,ale nic żeby dzienne świeciły przyciemnione wraz z drogowymi.
            A jeżeli w RS to jest to może ktoś z forumowiczów ma O2fl RS i skopiował by swoje kodowanie ?
            KOMAND

            Komentarz


            • #7
              KOMAND1306, problem jest taki, że samo kodowanie nic ci nie da
              masz pełno kodowań od RSa- poszukaj

              tylko w RSie masz LEDy i nie masz pozcycji
              i samym kodowaniem nic nie ogarniesz
              więc zostaje ci albo przeróbka przodu na RSa albo elektryczne rzeźbienie
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                kodowaniem nie da się tego zrobić, ponieważ moduł LED ma w przeciwieństwie do żarówki trzy wejścia a nie dwa. Pełne świecenie to podanie 12V na dwa z nich i masy na trzecie. Przyciemnienie to podanie 12V na jedno z wejść i masy na drugie. Taką logikę ma bordnetz. Jeżeli miałyby się przyciemniać, to bordnetz potrafi to zrobić, ale ... jest problem w tym, jak skonfigurować za pomocą VAG Can Pro adresy 3109 - 3111, aby się przyciemniał przy kierunkowskazie - teoretycznie mogłoby to być 02 1F 13, do tego zakodowanie przygaszania w VCDS. Można by się pobawić, tylko tak właściwie jaki jest cel tej operacji - dzienne w zderzaku ma się przyciemniać, jak działa kierunkowskaz w lampie?
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • #9
                  Enriquez, koledze KOMAND1306 chodzi raczej o to żeby po włączeniu świateł mijania, dzienne w zderzaku przyciemniły się i robiły za pozycje (tak jak w RS-ie).

                  Komentarz


                  • #10
                    Ok jeżeli to nie tylko sprawa softu a też hardware to trzeba zrobić driver elektroniczny żeby to wykonać. Ja mam LEDy założone zamiast zwykłych żarówek i zrobienie takiego drivera to żaden problem dla mnie, myślałem tylko że to też można ustawić w jakiś sposób w VCDS.
                    A że RS nie ma postoju w reflektorze i dzienne w zderzaku pełnią te rolę to nie wiedzialem.
                    .
                    KOMAND

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X